Ryska ligan 2009/10

Lag Land M V O F GM - IM PO Diff
Dynamo (Moscow)   Ryssland322723341-11883(223)
Zorkij   Ryssland322714173-9782(76)
Jenisej   Ryssland322624203-7880(125)
Kuzbass   Ryssland322534195-11378(82)
Baykal Energy   Ryssland322219146-11467(32)
Dynamo-Kazan   Ryssland3216610159-10354(56)
Sibselmash   Ryssland3217213138-10353(35)
Rodina   Ryssland3217015131-12351(8)
Uralsky Trubnik   Ryssland3215413101-11949(-18)
SKA Neftyanik   Ryssland3212317126-13939(-13)
Start   Ryssland321112099-14334(-44)
Murman (Murmansk)   Ryssland32832191-19527(-104)
Stroitel   Ryssland32822278-14326(-65)
Vodnik   Ryssland32822289-15726(-68)
Lokomotiv (Orenburg)   Ryssland32552288-17320(-85)
Volga   Ryssland32522590-21017(-120)
Borovichi   Ryssland32232776-1969(-120)

2009-11-16
19:00
Baykal Energy - Sibselmash
2009-11-16
19:00
Dynamo (Moscow) - Volga
2009-11-19
19:00
Baykal Energy - Borovichi
2009-11-19
19:00
Dynamo-Kazan - Volga
2009-11-19
19:00
Jenisej - Lokomotiv (Orenburg)
2009-11-19
18:00
Rodina - Uralsky Trubnik
2009-11-19
19:00
SKA Neftyanik - Sibselmash
2009-11-19
18:00
Start - Murman (Murmansk)
2009-11-19
18:30
Stroitel - Kuzbass
2009-11-19
18:00
Zorkij - Vodnik
2009-11-22
18:00
Baykal Energy - Lokomotiv (Orenburg)
2009-11-22
13:00
Dynamo-Kazan - Murman (Murmansk)
2009-11-22
19:00
Jenisej - Sibselmash
2009-11-22
18:00
Rodina - Kuzbass
2009-11-22
13:00
SKA Neftyanik - Borovichi
2009-11-22
12:00
Start - Vodnik
2009-11-22
12:00
Stroitel - Uralsky Trubnik
2009-11-22
13:00
Zorkij - Volga
2009-11-24
19:00
Zorkij - Murman (Murmansk)
2009-11-25
19:00
Jenisej - Borovichi
2009-11-25
19:00
SKA Neftyanik - Lokomotiv (Orenburg)
2009-11-25
18:00
Start - Dynamo-Kazan
2009-11-25
18:30
Stroitel - Volga
2009-11-25
19:00
Uralsky Trubnik - Kuzbass
2009-11-26
18:30
Murman (Murmansk) - Baykal Energy
2009-11-26
18:30
Vodnik - Dynamo (Moscow)
2009-11-27
18:00
Rodina - Stroitel
2009-11-28
12:30
Murman (Murmansk) - Dynamo (Moscow)
2009-11-29
18:00
Kuzbass - Borovichi
2009-11-29
18:00
Rodina - SKA Neftyanik
2009-11-29
13:00
Sibselmash - Lokomotiv (Orenburg)
2009-11-29
12:00
Stroitel - Jenisej
2009-11-29
13:00
Vodnik - Baykal Energy
2009-11-29
13:00
Zorkij - Dynamo-Kazan
2009-11-30
19:00
Dynamo (Moscow) - Start
2009-12-02
19:00
Dynamo (Moscow) - Dynamo-Kazan
2009-12-02
18:30
Kuzbass - Lokomotiv (Orenburg)
2009-12-02
18:00
Rodina - Jenisej
2009-12-02
18:30
Sibselmash - Borovichi
2009-12-02
18:30
Stroitel - SKA Neftyanik
2009-12-02
19:00
Uralsky Trubnik - Baykal Energy
2009-12-02
18:30
Vodnik - Volga
2009-12-05
12:30
Murman (Murmansk) - Volga
2009-12-05
13:00
Uralsky Trubnik - Borovichi
2009-12-09
19:00
Baykal Energy - Murman (Murmansk)
2009-12-09
19:00
Dynamo (Moscow) - Borovichi
2009-12-09
19:00
Dynamo-Kazan - Kuzbass
2009-12-09
19:00
Jenisej - Zorkij
2009-12-09
11:00
Lokomotiv (Orenburg) - Sibselmash
2009-12-09
18:00
Rodina - Start
2009-12-09
19:00
SKA Neftyanik - Vodnik
2009-12-09
14:30
Volga - Uralsky Trubnik
2009-12-12
19:00
Baykal Energy - Zorkij
2009-12-12
13:00
Dynamo (Moscow) - Rodina
2009-12-12
13:00
Dynamo-Kazan - Sibselmash
2009-12-12
19:00
Jenisej - Vodnik
2009-12-12
13:00
Lokomotiv (Orenburg) - Uralsky Trubnik
2009-12-12
13:00
SKA Neftyanik - Murman (Murmansk)
2009-12-12
12:00
Stroitel - Start
2009-12-12
13:00
Volga - Kuzbass
2009-12-15
19:00
Baykal Energy - Vodnik
2009-12-15
12:00
Borovichi - Rodina
2009-12-15
19:00
Dynamo (Moscow) - Stroitel
2009-12-15
19:00
Dynamo-Kazan - Uralsky Trubnik
2009-12-15
19:00
Jenisej - Murman (Murmansk)
2009-12-15
18:30
Lokomotiv (Orenburg) - Kuzbass
2009-12-15
19:00
SKA Neftyanik - Zorkij
2009-12-15
18:30
Volga - Sibselmash
2009-12-17
12:00
Borovichi - Dynamo (Moscow)
2009-12-17
18:30
Lokomotiv (Orenburg) - Volga
2009-12-18
18:30
Sibselmash - Dynamo-Kazan
2009-12-19
12:00
Borovichi - Baykal Energy
2009-12-19
13:00
Dynamo (Moscow) - SKA Neftyanik
2009-12-19
18:00
Kuzbass - Start
2009-12-19
12:30
Murman (Murmansk) - Stroitel
2009-12-19
13:00
Volga - Jenisej
2009-12-21
19:00
Dynamo (Moscow) - Baykal Energy
2009-12-21
18:30
Kuzbass - Dynamo-Kazan
2009-12-21
18:30
Lokomotiv (Orenburg) - Jenisej
2009-12-21
18:30
Murman (Murmansk) - Zorkij
2009-12-21
18:30
Sibselmash - Start
2009-12-21
19:00
Uralsky Trubnik - Rodina
2009-12-21
18:00
Volga - SKA Neftyanik
2009-12-22
18:30
Vodnik - Stroitel
2009-12-24
19:00
Dynamo (Moscow) - Jenisej
2009-12-24
18:30
Lokomotiv (Orenburg) - SKA Neftyanik
2009-12-24
18:00
Rodina - Baykal Energy
2009-12-24
18:30
Sibselmash - Kuzbass
2009-12-24
19:00
Uralsky Trubnik - Start
2009-12-24
18:30
Volga - Murman (Murmansk)
2009-12-24
19:00
Zorkij - Borovichi
2009-12-26
13:00
Dynamo (Moscow) - Murman (Murmansk)
2009-12-26
12:00
Stroitel - Baykal Energy
2009-12-27
10:50
Borovichi - Dynamo-Kazan
2009-12-27
19:00
Jenisej - SKA Neftyanik
2009-12-27
18:00
Kuzbass - Uralsky Trubnik
2009-12-27
13:00
Sibselmash - Rodina
2009-12-27
 
Start - Zorkij
0 - 0
Bortalaget vann på Walk Over
2009-12-29
19:00
Baykal Energy - SKA Neftyanik
2009-12-29
18:30
Kuzbass - Rodina
2009-12-29
18:30
Lokomotiv (Orenburg) - Zorkij
2009-12-29
18:30
Murman (Murmansk) - Borovichi
2009-12-29
18:30
Sibselmash - Uralsky Trubnik
2009-12-29
18:30
Vodnik - Dynamo-Kazan
2009-12-29
18:30
Volga - Start
2010-01-04
19:00
Baykal Energy - Rodina
2010-01-04
12:00
Borovichi - Vodnik
2010-01-04
19:00
Jenisej - Stroitel
2010-01-04
13:00
Lokomotiv (Orenburg) - Start
2010-01-04
13:00
SKA Neftyanik - Kuzbass
2010-01-04
19:00
Zorkij - Uralsky Trubnik
2010-01-07
19:00
Baykal Energy - Kuzbass
2010-01-07
12:00
Borovichi - Start
2010-01-07
19:00
Jenisej - Rodina
2010-01-07
13:00
Lokomotiv (Orenburg) - Dynamo-Kazan
2010-01-07
12:30
Murman (Murmansk) - Uralsky Trubnik
2010-01-07
13:00
Sibselmash - Volga
2010-01-07
13:00
SKA Neftyanik - Stroitel
2010-01-07
13:00
Vodnik - Zorkij
2010-01-09
19:00
Dynamo-Kazan - Dynamo (Moscow)
2010-01-10
19:00
Baykal Energy - Stroitel
2010-01-10
12:00
Borovichi - Murman (Murmansk)
2010-01-10
13:00
Kuzbass - Volga
2010-01-10
13:00
SKA Neftyanik - Rodina
2010-01-10
13:00
Vodnik - Uralsky Trubnik
2010-01-10
13:00
Zorkij - Jenisej
2010-01-12
18:00
Start - Dynamo (Moscow)
2010-01-13
12:00
Borovichi - Kuzbass
2010-01-13
18:00
Rodina - Lokomotiv (Orenburg)
2010-01-13
18:30
Stroitel - Sibselmash
2010-01-13
19:00
Uralsky Trubnik - Volga
2010-01-13
18:30
Vodnik - Jenisej
2010-01-13
19:00
Zorkij - Baykal Energy
2010-01-14
19:00
Dynamo-Kazan - Start
2010-01-16
12:30
Murman (Murmansk) - Jenisej
2010-01-16
12:00
Rodina - Sibselmash
2010-01-16
12:00
Start - Uralsky Trubnik
2010-01-16
10:00
Stroitel - Dynamo (Moscow)
2010-01-16
13:00
Vodnik - Kuzbass
2010-01-16
13:00
Volga - Baykal Energy
2010-01-16
13:00
Zorkij - SKA Neftyanik
2010-01-19
12:00
Borovichi - Jenisej
2010-01-19
18:30
Lokomotiv (Orenburg) - Baykal Energy
2010-01-19
18:30
Murman (Murmansk) - Kuzbass
2010-01-19
18:00
Rodina - Dynamo (Moscow)
2010-01-19
18:00
Start - Sibselmash
2010-01-19
19:00
Uralsky Trubnik - Dynamo-Kazan
2010-01-19
18:30
Vodnik - SKA Neftyanik
2010-01-19
18:30
Volga - Zorkij
2010-01-22
12:00
Borovichi - Sibselmash
2010-01-22
18:30
Murman (Murmansk) - SKA Neftyanik
2010-01-22
19:00
Uralsky Trubnik - Lokomotiv (Orenburg)
2010-01-22
18:30
Volga - Stroitel
2010-01-25
12:00
Borovichi - Stroitel
2010-01-28
18:30
Stroitel - Lokomotiv (Orenburg)
2010-01-31
12:00
Stroitel - Murman (Murmansk)
2010-01-31
13:00
Vodnik - Borovichi
2010-02-03
12:00
Borovichi - Zorkij
2010-02-03
19:00
Dynamo (Moscow) - Uralsky Trubnik
2010-02-03
19:00
Jenisej - Start
2010-02-03
18:30
Kuzbass - Sibselmash
2010-02-03
18:00
Rodina - Murman (Murmansk)
2010-02-03
19:00
SKA Neftyanik - Dynamo-Kazan
2010-02-03
18:30
Stroitel - Vodnik
2010-02-03
18:30
Volga - Lokomotiv (Orenburg)
2010-02-06
19:00
Baykal Energy - Dynamo-Kazan
2010-02-06
12:00
Borovichi - Uralsky Trubnik
2010-02-06
13:00
Dynamo (Moscow) - Sibselmash
2010-02-06
19:00
Jenisej - Volga
2010-02-06
13:00
Lokomotiv (Orenburg) - Murman (Murmansk)
2010-02-06
12:00
Rodina - Vodnik
2010-02-06
12:00
SKA Neftyanik - Start
2010-02-06
13:00
Zorkij - Kuzbass
2010-02-09
19:00
Baykal Energy - Start
2010-02-09
19:00
Dynamo (Moscow) - Kuzbass
2010-02-09
19:00
Jenisej - Dynamo-Kazan
2010-02-09
18:30
Lokomotiv (Orenburg) - Rodina
2010-02-09
19:00
SKA Neftyanik - Volga
2010-02-09
19:00
Uralsky Trubnik - Stroitel
2010-02-09
18:30
Vodnik - Murman (Murmansk)
2010-02-09
19:00
Zorkij - Sibselmash
2010-02-11
19:00
Baykal Energy - Volga
2010-02-11
19:00
Dynamo (Moscow) - Zorkij
2010-02-12
19:00
Dynamo-Kazan - Rodina
2010-02-12
18:30
Lokomotiv (Orenburg) - Vodnik
2010-02-12
18:30
Sibselmash - Stroitel
2010-02-12
19:00
SKA Neftyanik - Jenisej
2010-02-12
18:00
Start - Kuzbass
2010-02-14
13:00
Dynamo-Kazan - Zorkij
2010-02-14
13:00
Lokomotiv (Orenburg) - Borovichi
2010-02-14
12:00
Start - Rodina
2010-02-14
13:00
Uralsky Trubnik - Dynamo (Moscow)
2010-02-14
13:00
Volga - Vodnik
2010-02-15
19:00
Baykal Energy - Jenisej
2010-02-15
18:30
Kuzbass - Stroitel
2010-02-16
18:30
Sibselmash - Dynamo (Moscow)
2010-02-17
19:00
Dynamo-Kazan - Lokomotiv (Orenburg)
2010-02-17
18:00
Murman (Murmansk) - Start
2010-02-17
18:00
Rodina - Zorkij
2010-02-17
19:00
Uralsky Trubnik - Vodnik
2010-02-17
18:30
Volga - Borovichi
2010-02-19
12:00
Borovichi - Lokomotiv (Orenburg)
2010-02-19
19:00
Jenisej - Uralsky Trubnik
2010-02-19
18:30
Kuzbass - Dynamo (Moscow)
2010-02-19
18:30
Murman (Murmansk) - Dynamo-Kazan
2010-02-19
18:30
Sibselmash - Vodnik
2010-02-19
19:00
SKA Neftyanik - Baykal Energy
2010-02-19
18:00
Start - Volga
2010-02-19
12:00
Stroitel - Zorkij
2010-02-22
12:00
Borovichi - Volga
2010-02-22
13:00
Dynamo (Moscow) - Lokomotiv (Orenburg)
2010-02-22
19:00
Dynamo-Kazan - Jenisej
2010-02-22
18:30
Kuzbass - Vodnik
2010-02-22
12:30
Murman (Murmansk) - Rodina
2010-02-22
13:00
Sibselmash - Zorkij
2010-02-22
13:00
SKA Neftyanik - Uralsky Trubnik
2010-02-22
12:00
Start - Stroitel
2010-02-25
19:00
Baykal Energy - Uralsky Trubnik
2010-02-25
12:00
Borovichi - SKA Neftyanik
2010-02-25
19:00
Dynamo-Kazan - Stroitel
2010-02-25
18:30
Kuzbass - Zorkij
2010-02-25
18:30
Murman (Murmansk) - Sibselmash
2010-02-25
18:00
Start - Jenisej
2010-02-25
18:30
Vodnik - Rodina
2010-02-25
18:30
Volga - Dynamo (Moscow)
2010-02-27
18:30
Lokomotiv (Orenburg) - Dynamo (Moscow)
2010-02-27
18:30
Vodnik - Sibselmash
2010-02-28
13:00
Dynamo-Kazan - SKA Neftyanik
2010-02-28
13:00
Kuzbass - Jenisej
2010-02-28
12:00
Start - Baykal Energy
2010-02-28
13:00
Volga - Rodina
2010-02-28
13:00
Zorkij - Stroitel
2010-03-02
19:00
Dynamo (Moscow) - Vodnik
2010-03-02
19:00
Dynamo-Kazan - Baykal Energy
2010-03-02
18:30
Lokomotiv (Orenburg) - Stroitel
2010-03-02
18:30
Sibselmash - Jenisej
2010-03-02
18:00
Start - SKA Neftyanik
2010-03-02
19:00
Uralsky Trubnik - Murman (Murmansk)
2010-03-02
19:00
Zorkij - Rodina
2010-03-05
19:00
Dynamo-Kazan - Vodnik
2010-03-05
 
Jenisej - Baykal Energy
5 - 2
2010-03-05
18:30
Kuzbass - Murman (Murmansk)
2010-03-05
 
SKA Neftyanik - Dynamo (Moscow)
3 - 11
2010-03-05
 
Start - Borovichi
5 - 2
2010-03-05
 
Stroitel - Rodina
1 - 7
2010-03-05
 
Uralsky Trubnik - Sibselmash
6 - 5
2010-03-05
 
Zorkij - Lokomotiv (Orenburg)
5 - 3
2010-03-07
 
Dynamo-Kazan - Borovichi
12 - 2
2010-03-07
 
Rodina - Volga
4 - 2
2010-03-08
 
Baykal Energy - Dynamo (Moscow)
5 - 6
2010-03-08
 
Jenisej - Kuzbass
8 - 1
2010-03-08
 
Sibselmash - Murman (Murmansk)
2 - 3
2010-03-08
 
Uralsky Trubnik - SKA Neftyanik
7 - 3
2010-03-08
13:00
Vodnik - Lokomotiv (Orenburg)
2010-03-08
 
Zorkij - Start
5 - 3
2010-03-09
 
Volga - Dynamo-Kazan
0 - 3
2010-03-11
19:00
Jenisej - Dynamo (Moscow)
2010-03-11
18:30
Kuzbass - Baykal Energy
2010-03-11
 
Murman (Murmansk) - Lokomotiv (Orenburg)
5 - 5
2010-03-11
18:00
Rodina - Borovichi
2010-03-11
18:30
Sibselmash - SKA Neftyanik
2010-03-11
 
Stroitel - Dynamo-Kazan
2 - 2
2010-03-11
 
Uralsky Trubnik - Zorkij
3 - 5
2010-03-11
18:30
Vodnik - Start
2010-03-14
 
Kuzbass - SKA Neftyanik
6 - 4
2010-03-14
 
Murman (Murmansk) - Vodnik
7 - 3
2010-03-14
 
Rodina - Dynamo-Kazan
4 - 3
2010-03-14
 
Sibselmash - Baykal Energy
6 - 1
2010-03-14
 
Start - Lokomotiv (Orenburg)
6 - 2
2010-03-14
 
Stroitel - Borovichi
8 - 3
2010-03-14
 
Uralsky Trubnik - Jenisej
2 - 12
2010-03-14
 
Zorkij - Dynamo (Moscow)
10 - 8